307Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

BLOG : Sesli Siteler

Sesli Siteler

Sesli Siteler ülke bazında en popüler sohbet siteleri olarak bilinmektedir. Ortak kullandığımız donanım olarak mikrofon sayesinde müzik dinleyip dinletebiliyorsnuz. Kameranızı dilerseniz oda içerisindeki tüm kullanıcıların görmesini sağlıyabiliyorsunuz. Dilerseniz sadece seçtiğiniz bir kullanıcı ile özel mesaj alanından görüntülü sohbet edebilirsiniz. Yazılı olarak'ta mobil sohbet sistemimiz mevcut olup hizmetinize sunulmuştur.

 Sesli Chat Kayıt Ol

  1. Kayıt sırasında rumuz, şifre, e posta adresi ve ekranda gözüken  kodlar ile kayıt olup giriş yapabilirsiniz.
  2. Giriş yaptıktan sonra profilim bölümü menüsünden avatar yükleyip (Site yöneticileri tarafından kontrol edildikten sonra onaylanıcaktır.)
  3. Sohbet Bölümünün yan tarafında SMS yaz menüsü üzerinden günün sözü veya sevdiğiniz sözleri paylaşabilirsiniz. (Yönetim tarafından onay bekleyip kontrol sonrası onaylanıcaktır.)

Sesli Chat Flash Nik

  1. Flash dizayncılar tarafından cs6 photoshop tarafından 120x100 ebatında layer katmanları üzerinden hazırlanıp rumuz, avatar ve söz yazılarak efektler eşliğinde sesli chat kullanıcıları profilim bölümünden link olarak eklemektedirler.

Sesli Chat Ses Ayarı

  1. Ses Ayarlarınız mikrofon ve müzik dinletebilmenizde çok önemli etkendir. Bu etkenlerden yararlanmak istiyorsanız sesliasil adresinde bulunan yönetim ekibi tarafından ses ayarları (realtek ) veya (realtek desteklemeyen) bilgisayarlarını düzenlemekte ve yardımcı olmaktadır.

Umarım makalemiz sizlerce faydalı olarak hazırlanıp sizlerin sesli chat arasında birer örnek kullanıcı olarak bilgi ve paylaşımcı bir çevreye sahip olmanızda yardımcı olur. 

 

29 Nis 2019 1488 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Yorumu Gönder
POPÜLER YAZILAR
POPÜLER YORUMLAR
  • deneme yorumu bu

    demo

    deneme yorumu bu ...